Morska Osada - Krynica Morska

Ośrodek Wypoczynkowy Morska Osada to nowe osiedle drewnianych, komfortowych domków letniskowych wybudowanych przez polskich Górali. Przyjazne środowisku, funkcjonalnie urządzone domki, są położone w samym centrum Krynicy Morskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, w odległości około 100 metrów od morza.

Osiedle składa się z 15 komfortowych domków, dobrze wyposażonych i urządzonych. W każdym domku są dwa lub trzy osobne apartamenty. W każdym z domków potrójnych jeden z apartamentów jest 6-osobowy z piętrem – łącznie mamy 4 lokale 6-osobowe, pozostałe są 4-osobowe.

Restauracja na terenie ośrodka serwuje śniadania oraz obiadokolacje w cenie wynajmu domku.
Wszystkie domy posiadają aneks kuchenny (lodówka, czajnik elektryczny, talerzyki, kubki, sztućce…) – brak kuchenki, łazienkę z prysznicem, jedną lub dwie sypialnie, salon z kolorowym TV oraz taras. Tarasy wyposażone są w sprzęt do wypoczynku, a także w urządzenia nagrzewające powietrze – do użytku w chłodniejsze dni i wieczory.

Domki znajdują się na ogrodzonym terenie zielonym, o powierzchni 10.000 m2. Do każdego lokalu przydzielone jest miejsce parkingowe (łącznie 34 miejsca).
Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, piaskownicą i trampoliną, boisko do siatkówki a także wspólna wiata do spotkań przy grillu oraz alejki spacerowe.

Morska Osada nocą - ognisko - Krynica Morska

Morska Osada - Krynica Morska

Serdecznie zapraszamy do Morskiej Osady – gwarantujemy wspaniały wypoczynek!

Morska Osada – komfortowe domki blisko morza.